Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz nexplo #657 üzenetére

    Ez nem a fóliagyártók, hanem a Samsung f@$zsága a hajlított kijelzővel. :B Még mielőtt bárki is megszólna, nekem is nagyon tetszik a két- vagy több oldalt lehajló kijelző látványa, épp csak műszakilag érzem gusztustalan húzásnak. Tegyük fel, hogy fóliagyártó vagy: tervezz meg egy olyan, lehetőleg karcálló módon kemény fóliát, ami széltében pontosan olyan ívben van meghajlítva (belül), mint a telefon kijelzője (kívül), ugyanakkor az egység sugarú júzer is képes feltenni úgy, hogy közben hosszanti irányban is képes meghajlítani ÉS még por vagy légbuborék sem kerül alá felhelyezéskor. Ez ugye mérnökileg nem kis kihívás. :)

    Amikor asszony bejelentette, hogy ilyen készüléket vesz, már tudtam, hogy $z0póágon vagyok. Az első fóliát ő próbálta felhelyezni, kuka. A másodikkal már én próbálkoztam, az a szélein nem fekszik fel (nem képes, mert annyira sík és merev), így várhatóan egy-két héten belül fel is fog jönni.

    De azért legyen a kijelző Gorilla Glass, hogy legyen rugalmas és ne törjön el a legkisebb koccanásra. Ennek viszont az az ára, hogy mindenféle karc meglátszik rajta... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák