Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz notmiami #200 üzenetére

    Én is ajánlanám DE: Akksi nem rossz, de pl. a másik telefonom ugyanekkora akksival sokkal jobb üzemidőt hoz, szóval ez nem kiemelkedő, inkább nagyon átlagos. A rendszersebesség lényegesen lassabb mint a csúcsmodelleken megszokott, de ez várható volt. A proci, de inkább a 4 giga ram kicsit kevésnek érződik a one ui-nak. Néha (pl. tegnap) vállalhatatlanul belassul - igaz egy újraindítás megoldotta (amit a rendszer automatizáltan javasol is). A kamera app nem gyors, mondhatni elég lassú és a fókuszálással is néha gondban van, szóval ez egyértelműen középkategória. A kijelző pedig felébresztéskor 10/7-szer "villan" egyet nálam, de nem tudom miért... (kicsit ilyen megakadás érzése van)
    Tudom egy régebbi flagship telefonnal "használom" együtt, de annak ellenére, hogy egy szerethető és nagyon szép telefonról van szó, nekem az üzemidő meg a rendszersebesség kissé csalódás. Lehet ezt kellene megszoknom, hogy ez középkategória mert ezt leszámítva valóban jó "kis" készülék - one ui-al, knox-al, bixby-vel, spotify integrációval...

    [ Szerkesztve ]

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák