Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    válasz Burt1793 #139 üzenetére

    Csak a keret műanyag, de ennek éppenséggel ezeregy előnye is van. Mellesleg elég jó minőségű és esztétikus műanyag:) De persze kinek a pap stb...
    Szerintem ameddig a Z5c piacon lesz, és mostanra az ára is nagyon jó, addig függetlenben jobb vételnek számít az A3 2017 nél. Tudásban mindenképpen felette van. Designe? az egyéntől függ. A nappali kamera képei simán hozzák az A3 2017 minőségét. Az Xcompact önmagában nem jó irány. Úgy értem, jó, hogy van egy olyan compact is, ami nem a csúcs HW-t és SW-t hozza, de ennek olcsóbbnak kellene lennie és kellene mellé egy Hi-End compact is, amiből nem spórolják ki az IP-t és a 4K-t. Ha pl a Z5c kapott volna egy OIS-t és egy kéttónusú ledes villanót is, szinte tökéletes lenne. Az biztos, hogy az Xcompact és az A3 2017 párharcból a Samu jön ki győztesen, de pont ezért jó, hogy végre van alternatíva, mert így a Sony-nak is csipkednie kell magát. Ha nincs a Z5c, idén biztosan nem Sony telefont vettem volna. Egyik idei modelljük sem győzött meg. Talán az X performance, de az meg olyan horror drága, hogy inkább hagyjuk. jó nekem az a 810 és a 2 GB RAM sem veszélyes. Tény, hogy a régi Z2 a 801 essel és a + GB RAM-mal ugyanolyan gyors.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák