Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Wesder #98 üzenetére

    De ő tényleg kényszert érez, hogy 2 oldalanként leírja eme páratlan éleslátásra valló, húsbamarkolóan leleplező véleményét.

    Amúgy a HD kijelző ebben a méretben inkább előny: az akkura is jó hatással van és a rendszer gördülékenységére is, egyáltalán nem kompromisszum 4.7"-on szerintem. Én az S6 qHD kijelzőjét sem érzem szebbnek és részletesebbnek, mert nem 15cm-ről nézegetem. Az elődje sem akadozik 4magos procival, szerintem ez is maximum lassabb némileg mint a zászlóshajók.. A Xiaomi meg vszleg nem fogja sokáig bírni így veszteséggel, bár nekem a MIUI eleve nem jön be és szoftveresen közelébe sincsenek a Samsungoknak, én azért szurkolok nekik, jó telefonokat adnak ki, csak mostmár kéne valami stabilabb oprendszer is hozzá..

    Ahogy olvasom amúgy a véleményeket nekem viszont az jön le, hogy a legtöbbeknek - ahogy nekem is - pozitív csalódás ez a telefon. Végre itt az Always on Display ami jobb mint az értesítő LED, a Type C sem rossz, az IP68 meg a kompakt méret pedig kuriózum! Konkrétan nincs ellenfele droid fronton!

    mackoapo11: Köszönjük Emese! Hol ellenfele neked a P8Lite ennek?! Tök más kategória a kettő minden szempontból.. Ez egy jól kalibrált AMOLED-es, kompakt méretű telefon IP68 védelemmel, AOD-val, a P8Lite meg egy tucat 5"-os telefon ami sokaknak már túl nagy és ezek egyikét sem tudja felvonultatni, ily formán nem sokkal jobb egy Redmi 3S-nél..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák