Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz janeszgol #23 üzenetére

    Nem nagyon tudom ajánlani az A12 telefont. A cégünknél olyat osztogatnak céges telefonnak, ingyen megkapva is kétséges, hogy érdemes-e használni :(

    A kijelzője az, ami nagyon gatya, a fényereje a valóságban rettentő gyenge, a színek csak pont szemből nézve értelmezhetőek, már kicsit oldalról nézve is fakulnak, 45 fokos szögből nézve pedig már invertálódnak. A felbontás pedig egy vicc, 6,5 collos képátlóhoz 720-as felbontású panelt raktak, a saját árkategóriájában szerintem nincs is másik ilyen gyenge felbontású kijelző.

    A rendszerteljesítmény is gyenge, néha a tárcsázóra történő átváltáskor is majd egy másodpercet "gondolkodik" a telefon, nekem az volt az érzésem, hogy lefagyott, de a kollégák már megszokták, tudják, hogy rövidesen történik majd valami ;]

    Mondjuk az alacsony fényerő, a gyenge felbontás és a harmatos SOC az akkuhasználat terén pozitív hozadékkal jár, a legtöbb kolléga 2-3 naponta tölti csak.

    Bizonyos szemszögből nézve ideális munkatelefon, a kollégáknak eszébe sem jut erőforrásigényes alkalmazásokat telepíteni rá, a Samsung email kliense pontosan illeszkedik a rendszer teljesítményéhez, kb. 90 %-ban leterheli azt :D

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák