Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz Rusi #37 üzenetére

    Örülök, hogy végre valaki fel merte vállalni a bada valódi mivoltát, de szerintem fordítva ülsz a lovon: nem ez a telefon bada-alapú, hanem a bada egyszerűen nem több, mint ez az TouchWiz3 (leánykori nevén SHP) kiegészítve egy C++ runtime-mal.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • gsc73

    aktív tag

    válasz Rusi #45 üzenetére

    Szia!

    Szerintem az nagyon hasznos lenne! Támogatom! Egyébként az én véleményem az, hogy egyáltalán nem ritka eset, hogy egyiken beszélsz, a másikon hívnak, itt vagyok pl. én...... :)) Ugye a céges SIM azért van (legalábbis nálunk) hogy a főnök, vagy munkatársak elérjenek. Kedvesemmel (másik SIM természetesen) ingyen beszélünk egymással, így van, hogy 15-20 percet is beszélünk. Nem szerencsés, ha közben keresnek, és én nem tudok róla. Ezért fontos számomra, hogy "becsörögjön" a másik SIM, és ezért is feszegetem ezt a témát a legtöbb dual-sim-es topikban.

    homonovus: Köszi a Wiki hivatkozást. A leírt szakmai résszel már tisztában voltam, mint műszaki ember, inkább az a fő probléma, hogy a terminológiát még a gyártók specifikációiban sem használják következetesen, így csak is kizárólag annak lehet hinni, ha valaki kipróbálja, és megírja egy topikban.
    Kicsit off....
    Tehát a C3212 becsörög...tetszene a telefon, mert nem egyértelmű a szándékom, hogy okosabb telefont vegyek. Pár kérdésem lehet? (a topicja már nem nagyon él):
    - Akkumulátorról tudnál mondani valamit? Specifikáció szerint csak 3 óra beszélgetést bír, míg E2152-nél 11 óra (!!!) (tudom az Dual standby). Mi a tapasztalatod?
    - Ugye a hívásvárakoztatással sincs probléma?
    - Telefonkönyvben lehet gyorsan keresni?

    Üdv: g.

    [ Szerkesztve ]

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

  • gsc73

    aktív tag

    válasz Rusi #53 üzenetére

    Hali!

    Így már világos, DE

    1: Nem kapható egyetlen hazai szolgáltató kínálatában........Ilyen nem is lesz,. erre nem is számítunk.

    2: hivatalos gyári magyar garanciával nem lehet beszerezni........Tehát ha azt olvasom egy bolt honlapján, hogy 12 hónap bolti garanciával, 24 hónap Samsung garanciával akkor az hazugság?

    3: Egyébként mi a bolti garancia hátránya? (van tippem, csak ne vagyok benne biztos)

    Üdv:g.

    +1: a szürkeimport illegális? Miért? (erre is van tippem..:)))

    [ Szerkesztve ]

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

  • kennyke

    aktív tag

    válasz Rusi #53 üzenetére

    Értem, én is pont így tudom :)

    Magyarországon a kártyafüggetlen mobiltelefonok túlnyomó része a Strong and Unique és a Rightphone kft-n keresztül kerül a boltok polcaira. Utóbbinál kapható: KLIKK

    Hozzáteszem, nem reklám, mivel ez egy nagyker/forglamazó, és igen, közvetlenül a Samsungtól vásárolnak, és a Samsung mintaboltokat is ők szolgálják ki.
    (Aki nem hiszi, utánajárhat, elég megnézni a telefon dobozán a forgalmazói matricát)

    Nem kekeckedés, csak nem értem, mi alapján tudjátok, hogy hivatalosan elérhető-e a készülék. (Ezt a Samsung képviselő mondta?) Ha téves állítást írtok le, akkor a viszonteladó boltok tisztaságát kérdőjelezitek meg. Nem?

  • kennyke

    aktív tag

    válasz Rusi #56 üzenetére

    Köszönöm a javítást, sajnos a Samsung ilyen téren tényleg nincs a helyzet magaslatán...
    A jövőben ajánlom az általam linkelt oldalt, ami a forgalmazónál van, az tuti hivatalos :)

    Egyébként tudomásom szerint minden nagyobb magyarországi áruházláncnál, műszaki szakboltokban kapható, vagy hamarosan kapható lesz (euronics, auchan, metro, media, saturn, edigital...)

Új hozzászólás Aktív témák