Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz razzorr #24 üzenetére

    Arggh... ezt a "logikai" levezetest...
    40+ vagyok, es az MM2 full tapijat is hasznalom, de gepelni a fizikai qwerty-jen sokkal gyorsabb.
    Szerintem nagyon rosszul tippeled azt, hogy aki nem akar tapifon-t, az csuszka qwerty-re va'gyik. Ha mondjuk a szuleimet nezem, akkor nekik az okostelefon nem kell, hanem a gombok, de mivel csak tarcsazasra hasznaljak szinte, csak a szamgombok. A slider telefonok elonye a sok gepelesnel van, azt meg vagy a tini facen elo gyerek csinalja - de neki jo esellyel jobb a candybar -, vagy az aki azert akar okostelot, mert azon lehet telefonalason kivul uzeneteket irni, doksikba - ahol kell az attekintes miatt a nagyobb kijelzo IS - megjegyzeseket tenni... ez akar a 40+ korosztaly is lehet, de ezeket miert is sorolod a full tapit nem is tudna' kezelni kategoriaba?

  • axioma

    veterán

    válasz razzorr #36 üzenetére

    Nekedesni?? Meg zseni? Ezeket honnan vetted, mert hogy en nem...
    En csak azt mondtam, hogy nem logikus annak, aki nem szereti a simogatos telefonokat, hogy emiatt egy slider qwerty androidot vegyen. Nekem az van, igy ugye tuodm mirol beszelek. Amikor eloveszed, akkor simogatos, feloldod, megkeresed az appot vagy raboksz a redonyrol a friss infora, jellemzoen kell me'g 1-2 lepes mire eljutsz egeszen addig (de csak az esetek 1-10%-aban!), hogy jeeee, most epp gepelni kene, es akkor kihuzod a billt (ugy kb. 5-10 karakter felett, alatta lassu, egy nev-jelszonal is hatareset ha csupa szam nelkuli kisbetut kell beirni). Az teljesen nonszensz, hogy az androidos slidert elokapva kinyitja valaki csak azert, hogy nekialljon kezelni, kimondottan a simogatasokat kihagyva, mar a launcher sem ugy van kitalalva, me'g annyira se jutna, mint a windowson eger nelkul.
    Ezert mondtam azt, hogy annak - az ezek szerint kornyezetedben elofordulo - retegnek, akirol beszelsz, egyaltalan nem baj, hogy ez a telefon nem jon ide, mert me'g kevesbe szeretne'k, mint a sima tapit, de leginkabb szamgombos esetleg candy alapabb telo a jobb valasztas nekik (alapabb nalam me'g lehet nagyobb kijelzo es email-wifi, nem a 2e Ft-os alcatelre gondolok).

Új hozzászólás Aktív témák