Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacc

    aktív tag

    válasz #20749568 #3 üzenetére

    Nem hiába van ott az ördög szmájli :). Több probléma van a robbanó töltettel, reptéri ellenőrzésnél fennakad, külső magas nyomásra is beindulhat az "önrobbanás" - elfelejtettem a szakszót stb. Esetleg a gyerek az anyja táskáját elszedi és addig üti a földhöz, hogy magát robbantja fel.

    Bár Szent László király idején is akasztással büntették a lopást, vagy kéz levágással, de egy idő után bevált, és Könyves Kálmán uralkodó már tudott enyhíteni ezen a szabályon.

    Néha a tűz ellen csak a tűz hat.

    Ez ugyanez, mint ami itt van hardveraprón, a csaló átver egy SSD-vel, a pénzt lenyúlja, hiába van bankszámla adat és telefon meg, nem veszi fel, a PH-n letiltják, a rendőrség meg nem tudja megoldani az ügyet, kiderül máshol is feljelentik, van valami eljárás ellene, de már 5 éve tart, és így inkább dobják, és megúszta :).
    True Story bro. A 3-ikat már fel sem jelentettem, mert minek, csak dobálják egymás közt is a rendőrsége az ügyet.

    A festékpatron jó ötlet, én még az elektromos sokkolást is melléje tenném. Azért egy arcba robbant festékpatron eléggé jól meglátszik a tömegben, és azt a szégyen érzetet - már ha van ilyenje a bűnözönek - eléggé megtudja ugrasztani.

Új hozzászólás Aktív témák