Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz mentoloshypo #17 üzenetére

    Nem szeretem én sem a rókabőrözést, azonban szerintem pont van értelme kiadni a régi játékokat is. A Resident Evil 4 például baromi jól sikerült (igen, más volt, mint a korábbiak, de én így is nagyon élveztem), azonban ha valaki nem játszott GameCube-on vagy PS2-n vele, akkor mostanra nem sok lehetősége van. Persze, a PC-s változatot beszerezheti valahonnan, de az elrontott irányítás mellett az bizony ocsmányul is néz ki.

    Az utóbbi Resident Evil részek ráadásul már szerintem is elég gázok voltak, így nem is baj, hogy nem az újabb címeket erőltetik, hanem a régieket hozzák mai szintre. Igen, ha teljes áron adják őket, az bizony gáz, azonban például 20 eurót szerintem simán megér egy HD újra kiadás, főleg ha valaki nem vette meg az eredeti változatot (ilyenkor jó lenne, ha azt "be lehetne számítani"). Igazából nincs ránk erőltetve a HD verzió, szóval aki nem akarja, az nem veszi meg, de az opció, hogy ismét meg lehet vásárolni, mindenképpen dicséretes. Igen, elvileg jó lenne egy Resident Evil 7 is, gyakorlatilag meg a hatodik részt elnézve nem biztos, hogy kíváncsi lennék rá.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák