Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickedez89

    senior tag

    válasz Tomy Yayo #165 üzenetére

    Beszéljünk a környezettudatosságról, ugye nálatok is ballonos vízgép van otthon, hogy ne termeljetek havonta több száz felesleges PET palack szemetet? Ugye ti sem öntitek a lefolyóba az elhasznált étolajat otthon hanem összegyűjtve leadjátok a kijelölt veszélyes hulladék gyűjtő pontokon? Ugye ti sem folyatjátok fölöslegesen zuhanyzás közben a vizet amikor épp nem magatokat öblítitek vele? De még sorolhatnám mit lehetne és kéne megtenni az embereknek a zöldebb jövőért.. Még mindig nem hiszem, hogy az én 10-12 ezres dízel futásom a legnagyobb gond itt, főleg hogy a benzines sem hegyi levegőt nyomat a kipufogón ugye?

    Plusz mint mondtam én akkor ülök az autóba amikor az kell és nem amikor kényelmes, mert akkor én is nap mint nap a dugóban araszolnék!
    Plusz néhány dízel fannal ellentétben mint mondtam én nagyon várom, hogy elérhető áron legyen egy ilyen elektromos autó mert még ráfizetéssel is átülnék nagyon szívesen!

    Viszont használtan nem nagyon merném megvenni az akku miatt hiába jók a tapasztalatok, nincs fölös másfél milla bármikor egy új akkupakkra!
    A zéró emisszió miatt pedig legjobb lenne mindig napelemekről feltölteni, de talán ez még tényleg odébb van kicsit mire nagy tömegeknek elérhető lesz.

    "...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Új hozzászólás Aktív témák