Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #23480576

    törölt tag

    Sziasztok!

    Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy melyik volt az a régi DOS alatt futó felirat vagy plakátszerkesztő program (1990-es évek eleje), amelyik természetesen mátrix nyomtatóra (más nem is nagyon volt akkoriban) nyomtatott megszakítás nélkül feliratokat?
    Tehát nem volt szünet a lapok között, és mivel a mátrixnyomtató végtelenített lapokkal dolgozott, így egyben akár többméteres feliratot is ki lehetett nyomtatni egyben.

    Én egyszer a katonaságnál (ezred írnok lévén) az A3-as EPSON nyomtatómmal ki akartam nyomtatni a nevemet olyan cirka 2 méteres verzióban, és miután több mint egy órán át ment a nyomtató, majdnem leégettem a nyomtatófejet, olyan forró volt. :D

    Ebben a programban a betűket lehetett "cifrácni", vagyis ívelni, színezni, árnyékolni, talán még valami 3D-s betűket is lehetett használni, stb.

    Emlékszik még valaki erre a programra?

    Öööö.. most az villant be, hogy lehet, hogy nem konkrétan DOS alatt futott, hanem Win3.1 alatt... :F
    Sajnos nem emlékszem, régen volt... De az tuti, hogy megszakítás nélkül nyomtatott mátrixra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák