Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrewsield

    csendes tag

    válasz Ryoo #46 üzenetére

    Tehát örüljek, hogy a Note 9-em 2 évig kapott frissítést, vagyis 2 fő verziót megélt, míg iphone esetében ez hány év is? 4-5? (A biztonsági frissítést ne mantrázzátok, mert, tudjuk, ha bárki bele akar a telefonba nyúlni, belefog, nem ezek a dolgok fognak meggátolni bárkit bármiben.)

    Árban mennyi a különbség? Már semmi... Tehát újfent örüljek, hogy egy 300 avagy most már 500-700 ezres telefon 3 évig támogatott lesz? Hurrá! :C

    "Csak a puffin ad neked erőt..."

  • andrewsield

    csendes tag

    válasz francz'70 #60 üzenetére

    Mutass már erről egy statisztikát, hogy 2 évente cserélik a telefont az emberek zömében. Illetve miért is jó nektek ez a fogyasztói társadalmas dolgokat nyomatni? Ha a te véleményedet tartod jónak, akkor a samsung miért lépi meg a 3 éves periodust ? Tehát, ha valamit két év után nem támogatnak akkor dobjam ki, és vegyek újat... ezt fogadjam el, hogy jól van így... hát a következő telefonom biztos, hogy nem lesz Samsung, ezzel nem egy problémám volt... de nyilván nem 2 év múltán cserélem le, hanem próbálom kihúzni a 3 évet minimum, mert jelenleg nem tudnak annyi újat felmutatni az új telefonok 2 év után, akkor miért kellene lecserélnem? Ha nincs akkora újitás 2 generáció után. Erre jött rá a Samsung... ez a 2 éves telefon csere lehet igaz volt egy 4-6 éve, de most már egyre kevésbé.

    "Csak a puffin ad neked erőt..."

  • andrewsield

    csendes tag

    válasz Ryoo #64 üzenetére

    Ipad-et használok, nem érzem, hogy kellene mellé egy mac, szóval ez nettó bullshit, de mindegy is, mert ez nem releváns a témába, hogy egy telefon használatához kellene egy mac-es laptop, vagy gép... ezt nem is tudtam. 😀

    Annyiban igazatok van, hogy senki nem fogott a fejemhez semmit sem, én döntöttem így, és való igaz lehet 2 évente cserélgetni a telefonokat, ha havi szinten elosztom nem nagy cucc, viszont én egy példát írtam, hogy más gyártó mit ad eddig több pénzért, most ugyan annyiért... és ezt nem reklámozták be, hogy mi 4-5 évig támogatjuk a telefonjainkat.

    Maga az iphone a baromi nagy notchal sosem lesz nálam vételre feljogositó, mert nem látom innovatívnak, hogy már évek óta ugyan azt adják el.
    Viszont a Samsung eme lépésétől sem dobtam magamat hanyatt, ez egy alap elvárt dolognak kellene lenni, ha úgyis a legtöbb ember ugyebár 2 évente cserél telefont, akkor ez sokaknak miért szúrja a szemét, hogy valaki tovább szeretné használni? Támogatott szoftverrel, nem mókolt droidokkal... nektek ez nem mindegy? Ti úgyis 2 évente cserélitek.

    Viszont továbbra is tartom ahhoz magamat, hogy nem volt az elmúlt 2-3 évben akkora mértékű fejlődés a telefonok terén, hogy egy note 9-re, vagy esetlen s9-re, de tovább megyek akár egy s8-ra ne lehetne frissíteni a 11-es, vagy akár a 12-es droidra... mindegy én rá mókolom, csak na... és én nem is ezért trollkodok. Csak az a problémám, hogy ennyivel elengedi a dolgot a Samu, vegyél másikat, és itt sokan meg éjeneztek, hogy mekkora lépés ez, akkor ezek szerint itt sem mindenki cserél 2 évente telefont.

    "Csak a puffin ad neked erőt..."

  • andrewsield

    csendes tag

    válasz francz'70 #68 üzenetére

    Mondjuk ez igaz, tudom használni új fő verzió nélkül. Csak na.. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Csak a puffin ad neked erőt..."

Új hozzászólás Aktív témák