Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz tibaimp #454 üzenetére

    Xiaomi Huami Amazfit GTS 2 mini
    (a BIP is tetszett de abban nincs GPS és nem AMOLED paneles plusz itt nem teljesen műanyag az óra mint a BIP-nél hanem fém a kerete )
    A füles pedig a Xiaomi Haylou W1
    A hangzása jó, talán a hangerő nem extrém nagy de egészségügyileg ez jobb a hallásnak :D
    Telefonálni is lehet vele tehát mikrofon is van benne és teszteltem nagyon jó (amúgy úgy is lehet telefonálni, hogy a táskában vagy akár az asztalon van a telefon vagy elő sem veszed mert ha hívnak akkor ujjal megérinted a fülest és már él a kapcsolat beszélhetsz de az okosóra azt is tudja jelezni - névvel - hogy ki hív és az órán is fel tudod venni)
    Ez egy elég olcsó füles hiszen már 10k-tól is kapható és ahogy néztem elsősorban a jóval drágábbak (tehát amik már 25-30k körüliek) jellemzően két dologban tudnak többet:
    1. nem 2 hanem 3 mikrofonos tehát jobb a mikrofon vételi képessége
    2. aktív zajszűrős (ha jól tudom ez kiterjed a fülesre tehát ha nagyon zajos helyen használja az ember akkor jelent előnyt amúgy ez az "agyba dugós" megoldás aktív zajszűrő nélkül is elég jól szigetel ahhoz, hogy ha a fülemben van és megy a zene a külvilág szinte nem is hallható ez az aktív zajszűrés extrém zajos helyen hasznos, de a mikrofon is jobb zajszűrést kap a drágább modellben.
    Ahogy én kitapasztaltam nekem egyik funkció sem érte volna meg extraként azt pedig külön hangsúlyozni kell, hogy a bekapcsolt AKTÍV zajszűrés jobban meríti a fülest.
    Egy idő után fárasztó lehet és ha rágózom vagy hasonló akkor érdemes megigazítani, mert kimozog.

    Igazság szerint ez az első ilyen fülesem úgyhogy nem tudom hogy van e olyan ami jobban illeszkedik sajnos egyszerűen nincs arra lehetőség, hogy több tucatot akár pár órás használattal teszteljen az ember.
    A legfontosabb, hogy a kábeltől megszabadultam mert az előbb-utóbb bele fog akadni valami vagy egyéb módon akadályozza az embert.
    Elképesztő az evolúcióban belegondolni: amikor 2001-ben egy tenyérnyi DiscMan-t használtam fejhallgatóval és ezt a tenyérnyi cuccot csak övtáskába, vagy hátizsákba vagy ha kabát volt rajtam annak a belső zsebébe tudtam tenni vagy ha volt olyan nadrágom amiben volt jó nagy oldalzseb aztán meg a póló alatt vagy az ing alatt vezetni a kábelt stb.
    Most meg csak bedugja az ember a fülébe a telefon lehet akár a zsebében vagy a táskájában sőt (a fülesen csak megállítani/elindítani lehet a számokat és előre/hátra léptetni de hangerőt nem lehet változtatni) ezzel az okosórával tudom a hangerőt is változtatni sőt az okosórán is tudom léptetni a számokat és itt a számok címét is kiírja tehát nagyon kényelmes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák