Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz elfelejtette #140 üzenetére

    Nagyon szívesen. Jó nyolc hónapig volt XZ2 Compact-om is. Nyilván tudod, ez más forma, mint a Z5, az X Compact és az XZ1 compact evolúciója. 5 hüvelykes kijelzőt kapott (nem itt a helye taglalni, mi a nagy különbség a triluminos - ezt használja a Sony a legjobb tévéin is - kijelző és az amoled között, de tán érdemes utánanézni; mindjárt kiderül, melyik nyújt és miért, valósághűbb képet), kijelzője tehát triluminos rendszerű, viszont - talán okkal, talán ok nélkül - elterjedt róla, hogy problémás a kijelző érzékenysége: ebből én, istenemre mondom, az égvilágon semmit nem tapasztaltam; az viszont igaz, hogy az XZ2 Compact-al igen éles vonalat húzott a Sony, mert vagy szereti valaki a vaskosabb, tökéletesen tenyérbe simuló telefont, vagy nem - és ha nem szereti, rá sem fog nézi az XZ2-re, mivel több mint 12 mm vastag. (Nem sokat számít, nekem szimpatikusabb ez, mint a penge-vékony, hal-síkosságú készülékek) Mindenesetre csaknem az egész telefont beborítja az elképesztően szép képet adó kijelző, s a 265506 hivatalos AnTuTu érték és a 483 ppi érték igen sokat mondanak. Még ha az átlagfelhasználó (már amennyiben van ilyen) vásárláskor valószínűleg nem is ezekkel a számértékekkel foglalkozik elsősorban.

Új hozzászólás Aktív témák