Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    Leírnám a tapasztalataimat azoknak, akik elgondolkodtak azon, hogy beszereznének egyet. Június végén előrendeltem egy 8/128-as verziót Aliexpressről a hivatalos Realme EU Store-ból teljesen korrekt áron (360 euró). Egy Realme 5 Pro-t váltott volna, amivel rendkívül elégedett voltam, maga a Realme UI nekem bejött, meg minden egyéb is, csak szerettem volna egy pörgősebb, gyors képfrissítésű AMOLED-del felszerelt telefont. Egy héten belül meg is jött spanyolból a GT, első benyomások nagyon pozitívak voltak, a 60Hz-es Realme 5 Pro után nem is tűnt fel pár napig, de szinte minden third party app 60Hz-en fut a GT-n - a Chrome-ot leszámítva minden más böngésző (Firefox, Brave, Opera), a YouTube, az összes alkalmazás, amit felraktam Play Store-ból. Csupán a Google-s appok mentek 120-szal. Írtam a supportjuknak, erre mivel jöttek? Próbáljam meg resetelni a telefont. Hát kösz! :D Én egyáltalán nem játszok mobilon, tesztekből tudtam, hogy játékoknál cappelve van az FPS 60-ra, ami hidegen hagyott, de hogy szinte minden más alkalmazásnál is, az kissé csalódást keltő volt. Úgyhogy szépen el is adtam, és beszereztem egy OnePlus 8T-t, ami a processzort leszámítva szerintem mindenben jobb. De hétköznapi használatnál ki is venne észre differenciát egy Snapdragon 865 és 888 közt? Arról nem is beszélve, hogy a 8T aksija csaknem másfélszer annyit bír - 2-3 naponta töltöm, 6-8 óra képernyőidő után (kb. 20-30%-nál, eddig egyszer merítettem 10% alá, akkor a 9,5 óra is megvolt), a GT-nél kb. 5 óra ugyanez. De ha valakinek ez nem számít, akkor nem rossz telefon a GT, ha akciósan be tudja szerezni (AliExpressen érdemes figyelni, az EU Store-ból vámmentes).

    U.I.: ami zavart még, az a tokfelhozatal, nem lehet hozzá normális, minőségi telefontokot szerezni (mint mondjuk Spigen, Nillkin vagy hasonló).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák