Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz DigitXT #366 üzenetére

    Nekem inkább csak a pofátlansággal van problémám. 25 papír egy autó és legalább 25-öt rákölthetek, hogy fullos legyen. Szerintem menjenek a fenébe... A játékautomaták idején sem volt ekkora lehúzás. Rendben elismerem, hogy egy ilyen szintű fejlesztés, elég zsebbenyúlós folyamat, de egy ház árát ne költsem már játékra!

    Későn csöppentem a PC világába és ráadásul hülye is maradtam. Amikor váltanom kellett, mert a hőn szeretett gépsárkányom a legegyszerűbb feladatoknál is bőszen gondolkodott, többen javasolták, hogy menjek egy gépösszerakó oldalra, na ott én teljesen kétségbeestem. Ház, táp, alaplap, proci, videokártya... Fogalmam sincs, hogy mit mivel, vagy mit mivel ne. Inkább rábíztam magam egy kedves rokonra, akiből minden családban található legalább egy és megmondta, hogy mire elég amit rászánok. A számok tetszettek és azóta is ezt használom (bár felvetődött bennem, hogy ssd meghajtóval feldobjam a rendszert). Az, hogy játékok is szaladjanak rajta nem volt szempont. Internet, némi szövegszerkesztés, esetleg filmek.

    A Last of Us játékbemutató óta viszont teljesen be vagyok zsongva, hogy nekem ez kell, szét is néztem a piacon és meglepődve tapasztaltam, hogy pár éves húzós nevek megfizethető áron elérhetők. Használtan még jobb lehetőségeket talál az ember. Ez a nem mindegy.

  • zsotesz81

    senior tag

    válasz DigitXT #366 üzenetére

    Én eddig egyszer vettem egy starter packot aztán annyi, de többet nem nagyon szeretnék rá áldozni, inkább gyűjtögetek :D . Ezzel a játékkal szerintem amúgy is fölösleges rohanni, úgymond vége úgy sincs a játéknak, úgyhogy amíg nincs meg minden autó meg minden verseny 100 %-ra addig legalább van miért játszani :)

    @bostone: Last of Us-hoz Ps3-at is venned kell mert az csak arra jelent meg :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák