Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzy94

    tag

    válasz DigitXT #396 üzenetére

    Én is túl vagyok 230 órán és 2300 körüli versenyzéssel,de ha tehetném most is játszanék,vinném tovább.... :O egyenlőre nem baj az hogy sokszor megyek egy versenyen s úgy szerzem a zsetont.Pláne hogy végre androidra is van egy minőségi autós játék....ha már a gépem nem túl jó hogy vigye a mai autós játékokat legalább telón tudok jókat versenyezni.... :DD bár azt nem hiszem hogy egyhamar lesz olyan játék(telefon-táblagép fronton) amibe lesz szabad kóborlás városban meg ilyesmi de ettől még én elégedett vagyok a(z) RR3-mal. :) Persze azt hozzá kell tenni,hogy gépen is eléggé lehúzás szagú játékokat tud csinálni az EA,de esküszöm ha lenne csúcsgépen engem nem érdekelne csak hadd mehessek mindenfelé városba,meg rendőrök ellen stb.... :)

    A fájós kéz is ismerős ;] de előbb-utóbb le kell tenni mert az akksi sem végtelen :)

    Lehet,hogy ha majd egyszer lesz RR4 akkor abban benne lesz a nehezítéstől kezdve a jól megérdemelt jutalom is... :) ja meg esetleg mi is indulhatunk majd az utolsó helynél előrébb is :DDD

    iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

Új hozzászólás Aktív témák