Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    Meg is van, sikerült! A benzinspórolós futam Spa-ban okozott egy kis fejtörést! Az első próbánál full elfeljettem, hogy mi van, az Eau Rouge-ban átvettem a vezetés és kinyomtam az Aston szemét, aztán a 3. körben ugrott be, hogy itt bizony spórolni kell(et volna) XD ! Aztán a második menetben figyeltem, hogy kb hol tudok visszavenni és harmadszorra meg is lett! Az utsó futamnál viszont vagy "jószívű volt a gép", vagy rohadt nagy mázlim volt, de a rajtnál két kocsinak is nekicsattantam, mert kivágtak a sorból, illetve az egyik megpöcizett és elhagytam a pályát, ahoz képest továbbengedett és így elsőre sikerült is! Pedig biztos voltam benne, hogy ott a vége és épphogy megúszta a járgány a javítást az előző meccsről, ha ott over akkor 3 óra szerviz! De "nem vette észre a gép" xd! Azt hiszem a negyedik körben be is értem a mezőnyt, kerültem is őket, mint a pestisest xd ! Olvastam, hogy sokaknak gondja volt a dragel, meg massal is, féltem is nagyon de úgy fest baromi mákom volt, minden simán ment! Ott pihen a szépség a garázsban :) Továbbra is szurkolok mindenkinek, aki küzd, hajrááá!!! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák