Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz rdt89 #4 üzenetére

    Szerintem nem, megmutatták a fizikai erejét. Mennyi értelme lenne hogy Titán, ha egy gamma sugárzástól megerősödött embert se tud legyőzni? Mert ugye ennyi Hulk. Thanostól féltek az alattvalói, de ha még Hulkkal se bír el, akkor hogyan lenne ennyi hatalma? Mert a kesztyű nélkül is serege volt már.
    Azért akart a kövekkel pusztítani, mert saját maga a katonáival lassan, bolygónként haladtak, az egész univerzumot sose járták volna be, de ezt a filmben el is mondták. A kesztyűvel és a kövekkel pedig fájdalom nélkül, egy csettintéssel elintézné.

    A rángatózós hülyeség nekem sem a szivem csücske.

    Ja

  • kikikirly

    senior tag

    válasz rdt89 #4 üzenetére

    16+: ha a harci jelenet/koreógráfia rossz,hiába a repkedő golyók, tocsogó vér.
    Lásd resident Evil filmek, vér meg effektek vannak dögivel,mégis vacakok az akciójelenetek.Ahogy te is mondod 16+ önmagába nem garantál semmit.

    Tartom 12 karikával képtelenség normális akciófilmet összehozni,mert nem lehet mutatni semmit,ezért kell kamerával ,,ügyeskedni".Wonder Womannal is ez volt a bajom,mint film jó volt,de az akciójelenetek semmilyensége sokatt levont az élményből.Nézése közbe kerestem rá a korhatárra,annyira erőltetetten nem mutattak erőszakos jelenetet közelről,nem tudtam mire vélni.Mikor megláttam a 12 karikát,minden világos lett.

    ,,Amerikai filmeknél: Tűzgyűrű, Acélember, Hihetetlen Hulk, Transformers 1"
    Ja ezeknél ügyesen megoldották,de egyik se az a hardcore akció film.Jurassic World receptjét követték(szerintem).Ugyanazt a receptet hogy alkalmazod egy Star Wars-nál???Képzeld el a Ryan közlegény megmentését 12 karikával,Disney kb ezt csinálja...

    ,,Engem azért zavar, mert egy jól megkomponált koreográfia veszti el ezzel a lényegét/érdemét."
    Egyről beszélünk. +1 :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák