Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    Thanos simán, ismétlem simán leverte Hulkot ugyebár. Ott sem használta a kövek erejét, így nem meglepő, hogy bír azzal a hárommal. Titán vagy mi.
    Amúgy ezek látványfilmek, kár lenne logikát keresni benne. Van valamennyi az egyszeri nézőnek, de sok rajongói teória logikusabb, dehát ez van.
    Azt csinálsz a pénzeddel, amit akarsz. De ha a Végtelen Háború nem tetszett, erre minek ültél be? Nekem pl. a Last Jedi nem tetszett, hiába vagyok nagy Star Wars fan, mostmár a játékot jobban várom mint a trilógia záró darabját.
    Mindig van aki kiírja itt, az aktuális Marvel film épp miért szar, ezt már megszokták az emberek szerintem. Ízlések és pofonok. Ennek az ellenkezőjét pedig olvashatjuk akármelyik filmekkel is foglalkozó lap oldalán.

    Thor sokat fejlődött az első két saját film óta. Azok kritikán aluliak szerintem, ellenben a Ragnarök már nem vette magát sem olyan komolyan és a Végtelen Háborúban is szimpatikusabb volt.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

  • d@vee

    őstag

    válasz rdt89 #4 üzenetére

    Szerintem nem, megmutatták a fizikai erejét. Mennyi értelme lenne hogy Titán, ha egy gamma sugárzástól megerősödött embert se tud legyőzni? Mert ugye ennyi Hulk. Thanostól féltek az alattvalói, de ha még Hulkkal se bír el, akkor hogyan lenne ennyi hatalma? Mert a kesztyű nélkül is serege volt már.
    Azért akart a kövekkel pusztítani, mert saját maga a katonáival lassan, bolygónként haladtak, az egész univerzumot sose járták volna be, de ezt a filmben el is mondták. A kesztyűvel és a kövekkel pedig fájdalom nélkül, egy csettintéssel elintézné.

    A rángatózós hülyeség nekem sem a szivem csücske.

    Ja

  • d@vee

    őstag

    válasz rdt89 #9 üzenetére

    Ragnarokben Thor is lenyomja Hulkot, még a film elején. Csak ugye lesokkolják, így győz csak Hulk. Ebből kiindulva és azt hozzárakva, hogy az előző Bosszúállókban Thor simán beledobta a csatabárdját és majdnem megölte, én azt vártam volna, hogy Thor maga, vagy Marvellel együtt elpicsázzák. Csak ugye akkor a film nem lenne 3 órás.

    Ja

  • d@vee

    őstag

    válasz N€T0X|N #14 üzenetére

    Nézz meg egy egy amerikai mozi reakciót pár marvel filmre. Visítanak, ordítanak, kiabálva ujjonganak, a nyáluk kifolyik közben. Nekik tökéletesen túszárnyalja az igényeit.

    Ja

  • d@vee

    őstag

    válasz rdt89 #20 üzenetére

    Nekem a Marvelek közül az első Vasember és a Tél katonàja a kedvenc.
    Pedig a Winter Soldier Russó rendezés. Egy kicsit màshogy àlltak a dolgokhoz az igaz. De szerintem nem végeztek rossz munkàt, àtlagban szinte mindegyik hozza nàlam a 7/10-et.

    Ja

  • d@vee

    őstag

    Most értem haza a moziból. Hát...ülepednie kell. Rossznak nem rossz, de a Végtelen Háborúhoz képest csalódás.
    Igen, eddig úgy írtam, hogy nem láttam a filmet, de az előző részeket látva hozzá tudtam szólni :D
    Nem térek ki mindenre, lássuk:
    Thanos nem lett túl erős. Inkább az előző részben volt túl gyenge, mert az összes végtelen kővel a kezén nem volt eget rengető hatalma. Pedig elviekben csak a hatalom kövével már legyőzte volna a bosszúállókat.
    A film első része olyan meh. Mikor már a legelején kivégzik Thanost, akkor rossz megérzésem volt.
    Én arra számítottam, hogy odamennek, harcolnak, Marvel kapitánnyal majdnem legyőzik, de a harc végén, hogy ne tudják visszafordítani a csettintést, Thanos elpusztítja a köveket, amibe bele is hal. Mennyivel drámaibb lett volna mikor látják, hogy a szemük előtt foszlik szét az utolsó reményük. Nem összenéznek, Thor lefejezi azt csá.
    És Tonyék megmenekülése is, pont ot bukkan fel Marvel? Hát oké.
    Ez a mindenki megpróbálja feldolgozni a történteket dolog 5 évvel később hiába volt lapos, szükségesnek éreztem. Erre is ki kellett térniük.
    Okos Hulk-ot kb. az összes fan teória és film előtti írás megjósolta, nekem nem sok vizet zavart. Legfőbb feladatát beteljesítette, használta a kesztyűt.
    Thor pocakos, szakállas alkesz éne viszont tükrözte a bűntudatát. Ez tetszett, így szépen le is gyengítették, ami a végső harcnál nagyon szembetűnő volt.
    Ha már végső harc, ugorhatunk is oda. Amiért nem tetszett az az, hogy a kapitány lazán forgatta, használta és szórt villámokat a pöröllyel. Értem én hogy méltó rá, de ezt letudhatták volna annyival, hogy meglódítja párszor, vagy kicsit harcol vele. De nem egyből tudja minden kis trükkjét.
    Marvel meg aztán végképp kimaradhatott volna az egészből. Nem illett bele a dologba, ráadásul azt az öntelt fejét nem bírom na :DDD
    Tony halála valahogy kiszámítható volt. Nálam megvolt a drámai érzés, vele kezdődött a Marvel filmes univerzuma és ezzel is ért véget. Ugye az első Iron Man uccsó mondata itt is elhangzott, nagyon jó emlékidéző volt. Azt a jelenetet viszont sajnos tudták volna hatásosabbra csinálni. Mikor az összes kő felkerül a kezére, Hulk és Thanos is mennyire szenvedett már. Egy fájdalmasabb arc, haláltusa közepette utolsó lehelletével kiejtett mondatnak kellett volna lennie, mielőtt csettint. Na de ez maradjon az én hülyeségem.
    Utolsó gondolatként a pajzsot én Bucky-nak adtam volna. Tudom hogy a képregényben is Sólyom kapta, de neki ott vannak a szárnyai, minek még pajzs is?
    Összességében tetszett, de annyi mindent csinálhattak volna máshogy.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák