Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterm711

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #332 üzenetére

    Hello! Wu-Tang bizony nagyon jó :C . Én évekig halgattam csodáltam őket, megszereztem az összes létező albumot amit kiadtak, beleértve a szólókat is :D, plusz a koncert DVD-k és klippek. Jaaj a szép középsulis évek :)), más banda nem is jöhetett szóba. Sokan azt mondták rám, hogy egy nagy skatulyában éllek aminek a végén wu-tang jel van :D :D . Szóval képzelheted. 3 koncertjükön voltam, a legelső Trenčínbe volt (szlovákia) a Bažant pohoda feszten. Úgy képzeljétek el hogy úgy kb 25-30ezer ember közt az első sorban álltunk :) . Hatalmas élmény volt, a hangulat meg a többi, nyomni a szöveget velük együtt. A koncert végén sikerült lekezelnünk Method Man-nel, na az volt maga a mennyország :DD .

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    A második állomás Prága, Method man, Redman koncert. Na hát az is állat volt, bár ott elég messze álltunk a szinpadtól, de megérte. Ők ketten őrültek, mindenkinek csak ajánlani tudom aki szereti őket.

    [link]
    [link]

    A harmadik állomás szinén Prága, szintén Wu-tan clan. Ugy volt beharangozva a dolog hogy jön az összes tag +még cappadonna is. Mire a szinhelyre értünk kivolt téve a papir hogy Mef nemjön :( :O . Csalódtunk is benne nagyot, na de sebaj, gondoltuk bulizunk egy jót. És akkor hirtelen jött a meglepetés. Haverommal kószáltunk, egyszer csak feltűnt hogy igen gyülekezik a nép, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Ghostface az emberek között van és autogramot osztogat :D . Nem is volt kérdés, azonnal ott voltunk nála. Meglett az autogramm, kezet fogtunk lefényképezkedtünk, és dumáltunk egy jót :) :) . Ez hatalmas élmény volt. A koncert...há izé, hiányzott Mef, de RZA szépen levezényelte az egészet. Jó volt nah :))

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Mind három eseményen volt megemlékezés ODB-ről, olyankor az összes ember elszomorodik, és tüzet gyújt :O . Kár érte, nagyon értette a dolgát, és érződik is a hiánya, de rendesen. Azóta sajnos nagyon megváltozott a zenéjük :(

    [link]
    [link]

    RIP ODB

Új hozzászólás Aktív témák