Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Szerintem a tudatos vásárló jár jól, az átlag vásárló kérdez, a hülye meg... khm... szív! :DDD

    Élőben egyik Qilive terméket sem láttam, de valamelyik Auchan újságban fél oldalt szenteltek nekik. Átnéztem, összehasonlítottam és levontam a konklúziót: nem éri meg, egyik sem!
    Ha márkát akarok építeni úgy, hogy nem adok hozzá semmit (értsd: support, UI, plusz szolgáltatások stb), akkor nem a A brandek kínálata alá lövöm be az árat, hanem a B brandek alá. Ennyike! :K

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Be**opódtam most az árösszehasonlítók világába. 54k-ért megkapod ugyanezt, 58k-ért 16 gigával, csak akkor Alcor Zest Q933RS a neve. :DDD

    Amúgy milyen márkanevek vannak már: Yarvik Noble, GoGEN TA, teXet, Allview Alldro. :DD Mondjuk Datsun OnDo mellett elbújhatnak.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák