Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    Prometheus
    Cím kiváló, rendezőnek esély adatott és ezáltal nekünk is, hogy nem egy elbszott film lesz, viszont most gondolkodtam el, hogy milyen durva. majd 35 évet kellett várni arra, hogy megtudjuk, megkapjuk a magyarázatot, hogy pl. miféle a titokzatos úrutazó.

    Most olvastam egyébként az alien fórumon, hogy Ridley azt mondta, az alien 1-hez szorosan fűződik majd a történet, de nem lesznek benne xenomorphok, legalábbis nem a megszokott formában. (szerintem lehet nem is baj, ha jobban belegondolunk, egy bizonyos [amit eddig láttunk] szemszögből lerágott csont. Persze el tudna viselni a májam egy klasszikus félét, de erre most nagyobb szükség van. A környezet nekem iszonyat depresszív és nagyon bejön, ez kell egy űrhorrorba!
    Azt is olvastam, hogy állítólag ezek a space jockey lények azért fejlesztették ki az alieneket, mert nem tudtak szaporodni és fajfenntartás miatt, de az persze elszabadul. (már Ian Malcolm is megmondta a JP1-ben, hogy a természet utat tör) ;]
    Szóval nem tudom, ebből mi igaz, de majd meglátjuk a filmben :C

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Silenzio #19 üzenetére

    Barátom! Azért mert ki vagy iskoláztatva, gondolod, hogy kérdések nélkül marad a film? Ahhoz Uwe Boll-nak kéne rendezni a filmet, hogy ennyire egyszerű legyen. Sajnálom, ha neked ez nem ér többet attúl, hogy Scott rendezi.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák