Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumba árpi

    újonc

    Sziasztok
    Kérdes nálatok is a kamera kisebb fenyben csikozodos?????vagy hibas a keszulékem???tehat lcd fuggoleges csikozodas van normális.....mert az lg pradamnal ilyen nincs de meg ocso vodafonos telomnál se vottt??????amugy szep kijelzo gyors ...oldal pill alatt betoltodik..frisitettem mert kiadtak egy frissitest igy kamera szoftver bugja megszunt narmint az allando fenyképezes de én snap camerat ratoltam azzal jobbb....de csikozodás van fényben eltünik de ha ott is piciket látszik néha függőleges ....kérdes nektek is????
    Amikor kamera bekapcs függőleges csikozodas nagyobb feny hatasara eltünik ...de kevesebb fenyben megjelenik a ips kijelzőn........nektek is vagy en bekaptam egy gagyi cucot........még készülékről.....hangszoró hangos az aksi átlagos ...rendszer jól és gyorsan fut a telon .......böngészes álom ezen......persze nem s4 de gyors........videok jól mennek rajta....... külső első benyomas ezzel a kihajthato tokos megoldassal elég kinais......töltője nagyon azt a hatast kelti igaz nem nézi senki de ennyi pénzert illene jobb.......eddig ennyi........kérdésemte ha tudtok választ megköszönném

    [ Szerkesztve ]

    rumba árpi gábor bélus

  • rumba árpi

    újonc

    Ja kamerat nem javitottak sajna marad snap profi kamera.,....jó képet ?? elmegy....jó teló igen de kamera olajfestmeny....az a baj megy a parasztvakitas 8megapixel stb ahhh betettek egy 3megapixelest vagy egy ocsobb érzekelőt ......szóval ezeket én nagyon rühellem........na ez van végül is nem rossz a teló

    rumba árpi gábor bélus

Új hozzászólás Aktív témák