Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raverke

    tag

    válasz xb12x #881 üzenetére

    Köszönöm a tippeket. Kicsit tesztelgettem.

    A TV-ről megnyitva a share-t ugyan olyan, mintha a Plex app-on keresztül próbáltam volna...Teljesen nézhetetlen.

    Ezen a "SMART" Samsung UE48H6400-as TV-n nem sikerült megtalálnom, hogy hogyan szedhetek le rá APP-ot. Nincsen Google Play. Ha meg megnyitom rajta a böngészőben a Google play-t, akkor minden androidos eszközömre letölthetek programokat, CSAK a TV-re nem!!! Holott régebben ez működött, hiszen így szedtem le annak idején a PLEX-et is.

    Ami tuti: Nem a wifi-vel van a baj!

    A Samsung Smart view-t leszedtem a PC-re és átjátszottam a legnagyobb sávszélességet igénylő 3D FULL HD filmet. Akadásmentesen lejátszotta! Tehát valószínű, hogy a PLEX-el van valami gubanc. (Egyébként is vannak bajok, mert indításkor sokszor nem tud kapcsolódni a plex media szerverhez, de a share-t látja...)

    Sajnos persze ez nem megoldás hogy minden filmnél a PC-hez rohangálok és egy programból átjátszom a filmeket a TV-re. (Egyébként is szörnyű a tallózás benne)

    Természetesen ha mobil vinyót kötök rá, onnan is akadásmentesen lejátszik mindent.

    Szóval most vakarom a fejem, hogy mit állítsak a Plex-en, hogy jól menjen a lejátszás.

Új hozzászólás Aktív témák