Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozsozso

    őstag

    válasz Patrol #1460 üzenetére

    Azért hardverileg szerintem a syno jócskán odaver a wd-nek. Én is nagyon sokat rágódtam rajta, de emellett döntöttem, lehet rosszul azt majd az idő megválaszolja. Több htpc-t szeretném ha kiszolgálna illetve telefonokat filmekkel, zenékkel fotókkal. Esetenként 6-7eszközt. Ezt mindenképpen akadás mentesen kellene tennie. Arról nem is beszélve, hogy szerettme volna valami nagyon egyszerű módot fényképek megosztására szülőknek akár pc-n vagy mobil eszközön. Ezt igaz most tapasztaltam még meg, de tényleg nagyon egyszerűen és flottul megy, bár még helyileg próbáltam ki, de most vagyok rajta, hogy szülőknek elérhetővé tegyem. Szerintem Neked ha kizárólag helyi filmek megosztására kell akkor elég kisebb hardverrel is a nas. Ezt én nem tudom neked megmondani, de a milyen nas-t illetve synology topicokban megmondják, nagyon segítőkészek a srácok én néha már fárasztó is lehetek nekik, mert minden apró dologgal zaklatom Őket. :U

    Na de én itt befejeztem, mert ez már nagyon off téma itt mindjárt megrónak bennünket. :)

Új hozzászólás Aktív témák