Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dz1989

    senior tag

    válasz #10949376 #16 üzenetére

    Nem azért mert nincs pénz. De számomra a egy ilyen vezeték nélküli nem éri meg mivel abból már olyan fejhalgatót veszek ami komolyabban szól. Valamint ne szorakozzunk már átalakítókkal. :W kb mint 15 éve. Valamint nem kell töltögetni sem.
    Továbbá elvi kérdés hogy ely ilyen méreg drága cuccban legyen jack és ne akarják helyettem eldönteni hogy nekem mi a jó. Majd Én eldöntöm az Én pénzenem hogy mi a jó. Föleg ha ez is alap hangon 7-800e lessz. Ez úgy hívják hogy tisztelik a vásárlukat. Valamint némi tartás kéne lennie hogy nem utánozzuk a bizonyos alma márkás válalatot. Mert ő nem tesz bele. És?! Kit érdekelKb ez olyan lenne mint ha egy 40 misis AMG Merciben nem lenne pl.: ülés fűtés . Valamint az is a tartás része lenne hogy ne magyarázzák meg valami blöd dumával. Érdekes a 10e forintos gombosokba jutott jack.

    Amúgy szerintem a Samsungnak a Note 4 ig megvolt teljesen tartása (utána jött a Beépített akku. :W) Teljes akkor vesztette el amikor már Jack-t sem tett bele. Meg ezek a külsök is katasztrófa, bár annyi érvet erre elfogadok hogy úgy is tokot teszrá az ember. Az FMrádió kihagyását is megértem mert online Rádióval pótólható.
    Okés hogy üzlet de az elötte is bőven megvolt bőven az anyagi része.

    [ Szerkesztve ]

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Új hozzászólás Aktív témák