Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuleon

    tag

    Szerintem is teljesen felesleges összehasonlítani a két kínai céget. A huawei felküzdötte magát oda, ahol most van a 3 gyártó közé. Összegezve mind a három nagy gyártó ( Apple, Samsung, Huawei) egymásról másolja a technológiát. Minden évben dolgoznak egyvalami nagyszabású projecten: A huawei a kamerán, a samsung a kijelzőn, ultrahangos ujjlenyomat olvasón, az apple az arcfelismerésen, lekerekített sarkú kijelzőn. Következő években pedig ezeket lopják egymástól és tökéletesítik, újabb köröket vernek a másikra. Ezzel szemben a Xiaomi szerintem semmit nem tett le az asztalra. Mindent vásárolt, vagy lopott ( hajlítható kijelző technológia a samsungtól) Ezért világbajnok az árban, mert nincs annyi fejlesztési költsége. Míg a többi cég dollármilliókat költ fejlesztésre, addig a Xiaomi nem sokat. A magyar piac meg neki tökéletes, mert bőven alulmaradnak a fizetések a többi országhoz képest. A legtöbb embernek bőven elegendő az a teljesítmény, amit nyújt, elég jó minőségben, fél áron.
    Én majd személy szerint akkor veszek Xiaomi telefont, ha a PH majd ezt írja: " A Xiaomi mutatta be először..."
    mint ahogy a P30 proban van először periszkópos kamera.... de mivel mostanában nem veszek 300 ért telefont így kiszolgál még 2 évig az iPhone x-em az elavúlt kamerájával és a stabil kis IOS-el :DD

Új hozzászólás Aktív témák