Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skuzzy

    csendes tag

    Két napja kaptam kézhez:-)
    Nem vagyok egy telefon megszállott, alap dolgokra kell csak. Egy Redmi 4X-et vált. A fő cél az volt, hogy minél kisebb legyen, lehetőleg minél nagyobb akkuval.
    Az eltelt két nap alapján szerintem be fog válni.
    Feketét szerettem volna, 199USD volt szállítással. Fedex 1 hét alatt meghozta. A vámos határozatban 16800Ft-ot róttak ki (0% vám + Áfa), erre még majd jön utólag kiszámlázva a Fedex vámügyintézés, elvileg 5-6000Ft között.

    Ami eddig nem tetszik:
    - Ahogy értem, a neten árultak alapvetően a japán Docomo szolgáltató által kiadott készülékek, teleszarva millió alkalmazással. Ezeknek egy része letörölhető, egy része csak tiltható, a maradék még azt sem. Két nap után talán már ott tartok, hogy nem ugrik fel semmi Kandzsis program. Illetve nem veszem észre, hogy futnak a maradékok, így ezzel együtt tudok élni.
    - Nem dual sim-es, erre nem volt egyértelmű infó előtte, de sejthető volt, számítottam rá. Eddig egy telefonban használtam a privát és a céges sim-et, örültem volna neki.
    - Úgy tűnik az autóban lévő Parrot BT-s kihangosítóval összekötve a BT app elhasal folyamatosan, ez még kérdéses. Amazfit BIP órával nincs baja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák