Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krics

    tag

    Na meg egy dolog, immaron nem kiegeszito temakorben. Miutan ravettem magam arra, hogy a jol mukodo gyari romomat lecsereljem a beers fele magyar romra, kesobb ezt a g sensor bugja miatt megiscsak levaltottam, igy turkalgattam a neten mi is johetne szoba, es kiprobaltam egy par romot, amit az oroszoktol, pontosabban innen szedegettem le:
    [link]
    itt a negyedik menupontban ( Официальные прошивки) gyarinak tuno romok vannak, illetve az otodik menupontban (Модифицированные прошивки) pedig van meg par custom rom, ez utobbibol csak ajanlani tudom a masslakoff fele verziokat, beintegralt a romjaba par tenyleg hasznos alkalmazast pl titanium backup, es mar eleve rootolva vannak, illetve nincsenek kinai alkalmazasok bennuk. Tobbnyelvuek, viszont a magyart nem tudjak.

    Es meg ajanlok egy romot, ami azert is tetszett meg nekem, mert miutan a kinai appokat a titaniuammal kigyomlaltam belole, minden tokeletesen megy rajta, akadasmentesen, de a szokasos thl boot image le lett rajta cserelve jellybeanes cyanogenmodos bootimage-re, itt talaltam egy ezt bemutato videot:[link], igaz ezt egy htc teloval mutatjak be.

    Ez van most az en telomon, about phone infok: http://kepfeltoltes.hu/view/121122/Screenshot_2012-11-22-00-23-47_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Ja igen, a rom innen szedheto le: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák