Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krics

    tag

    Eloszor is gratula peter76bp-nek az uj topikert, nagyon szepen osszeszedted, bizonyara hasznos lesz a w3 tulajoknak. Nekem eleddig egy olyan ROM volt a telon, ami ugyan magyarul nem tudott, de minden funkcio hibatlanul mukodott. Aztan kivancsisagbol es tanulasi celbol is - hogy megtudjam egyaltalan hogyan is es mikent is lehet egy ROMot lecserelni - felraktam a beers fele magyaritott ROMot. Kicsit nehezen jottem ra, hogy az ilyen ROMnal nem kell kitomoriteni a zip file-t, csak ra kell zuzni a memoriakartyara oszt a recoveryben apply update from sdcard... sot meg az se kell hozza hogy ez a recovery a CWM legyen, jo a sima gyari is erre. Na mindegy, feltelepult a ROM, de tenyleg a g szenzort ez a magyar rom valamiert nem kezeli rendesen, igy aztan keresgeltem, probalgattam romokat, nagy kulonbseget nem talaltam koztuk, most visszatettem az eredetit, de azt vettem eszre, hogy az EPO gps assistance adatait ket napja egyik romnal se tudtam befrissiteni. Nalatok elerheto ez a frissites? Vagy betojt az EPO hivatalos oldala? Raadasul amikor probaltam a gps egyaltalan nem fogott jelet... Ha nalatok nincs ilyne problema, legyszi belinkelnetek a hozza valo romot? Bocsi ha kicsit szeteso lett ez a hsz, de mar majd ket napja nem aludtam egy jot.

Új hozzászólás Aktív témák