Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz azbest #357 üzenetére

    Tényleg nem menőzésből (ami azt illeti igyekszem pártatlan lenni) de csak úgy mellékesen, a Powerbook G4 laptomon még ott csücsül a szekrényben. Működik. :) Akkoriban az árából lehetett volna venni vagy 5 fujitsusiemens szart. Nem a gyorsaság miatt került hozzám. Aztán voltak még ilyen sikerszériák, amiket nagyon szerettem. Itt már azért számított a gyorsaság. :) Asztaliban szerelhető iMac GTX-el. Négymagos könnyen bővíthető Mini. A non_retina 2012-es Macbook és Mac Pro (nemrég rendelt egyik ismerősöm egy ilyet még innen). Szóval van mihez viszonyítanom. Volt soldered Minim és soldered 2016-os rMBP-m is. Ezzel párhuzamosan meg rakat szar kínai laptop is. Most is besétálhatnék a boltba és vehetnék egyet, de itt jönne a MM-os szöveg. :) Ám ha az árakat is nézem és mindenképpen Mac kellene, hmm ha nem túl combos teljesítménnyel is beérném, és kihagyom a HEVC/VP9 dolgokat, meg nem érdekel a vkari, akkor 2015 15" portokkal. Ha kicsit több nafta kell, akkor 2017 mid 15". Ám ha azt nézem, hogy jó pár éve nem érdekel az ökoszisztémájuk, akkor megépítem én magam azt az "autót" (ha értesz). :)

    [ Szerkesztve ]

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák