Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz #54625216 #330 üzenetére

    Hat nem tudom, nekem 5 evig szoktak huzni a gepeim kulonosebb gond nelkul, alkatresz pedig mindig van hozza, mert ahogy leselejtezik a nagycegek mennek alkatresznek, vagy egyben eladjak. Persze ez csak a felkapottabb business szeriakra igaz. A legoregebb gepem 13 eves es meg mindig tudok hozza alkatreszt.

    En a 2015 late mbp-vel szivtam mint allat, konkretan az egy evvel oregebb hp 2570p-men is gyorsabban fut a vm-ben a win linux alol. Ment is vissza az mbp fel ev utan. Mondjuk en mar helybol ket gepet veszek ugyan abbol a szeriabol, egy eroset es egy gyengebbet, igy ha barmi gond van, akkor mem, proc, ssd atpattint es megy tovabb az elet es helybol ket akkuval gazdalkodhatok. Egy hulyere forrasztott MBP-vel ezt nem lehet megtenni. Mellesleg ezen legalabb meg delidotajt a sivatagban is latni a kepernyot, igaz el kell viselni, hogy fostalicska TN panel.

    A DTR kozeli gepekre azert nem igaz, hogy csak 1.5 orat mennek akksirol, anno a 18.4" core2quad acerem(soha tobbet) is elkapirgalt 2.5-3 ora korul.

Új hozzászólás Aktív témák