Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Degeczi #8 üzenetére

    +1
    mi anno egy számtech kiállításon vettünk egy 486-os pc-t 94-ben talán. Még akkor is 100.000 körül volt és top gépnek számított...nem hogy kukázzák.. (főleg hogy 90-ben dobták piacra)

    faterom anno a vizügynél dolgozott ahol viszonylag sok gép volt. Egyszer lementem nyári szünet alatt hozzá (talán 91-ben) és az egyik gépen rajta volt az X-Wing, hát én azt hittem hogy dobok egy hátast mikor megláttam...

    Nekem is volt egy ismerősömnek ZIP driveja (a faterjáéknak auto kereskedése volt..) persze nem adta oda senkinek :D

    Ha számít bármit is nekünk az első gépünk egy XT volt fekete/zöld kijelzős monitorral. a domino és az észkerék ment rajta, más nagyon nem :) persze ez idő alatt sűrűn jártunk be a helyi műszaki boltokba ahol egymás kezéből rángattuk ki a contollert hogy ki játszik most a mario-val, aminek persze mindig az lett a vége hogy kizavartak minket :) good ol days :U

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Zolik

    senior tag

    válasz GEIL #45 üzenetére

    Nálunk ugyan ez csak Day of the Tencacle-vel meg C&C első részével (miből volt cd rip változat is). Sokkot kaptam amikor kidobta a CRC errort.. ha jól rémlik volt még valami CRC fix ami néha be is vált, de inkább nem.
    Itt is voltak karácsonyi vásárkor konzol klónok ezrével, de sose vettünk olyat valamiért.. viszont egész évben gyűjtöttem a zsebpénzt hogy karácsonykor/húsvétkor ki tudjam kölcsönözni a SNES-t vagy a NES-t mariostól, super star warsostól együtt...

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák