Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz PBalázs #43 üzenetére

    "Én nem tölthetem olyan dolgokkal a szabadidőmet, amivel a házasok szokták. Ha anyukám nem lesz, akkor a testvéremre leszek rászorulva, s ő is fiú."

    Ha lány lenne akkor meg a törvény tiltaná :DDD , X éve egyedül vagyok, sőt van fórumtárs aki már 30-40 éve egyedül van. Azok sem azzal töltik az idejüket, hanem a hobbijuknak, munkájuknak, tanulmányaiknak, művelődésüknek szentelik.
    "Lehet, hogy ez a Kápa lemez csak olyan embereknek van meg, akiknek nincs internetük. Ami 2006-ban igaz volt, az nem biztos, hogy még koronavírus idején is igaz."
    Warez oldalakon lehet kérni feltöltést, ha esetleg nincs fent. Azt próbáltad? 40-50 éves könyveket sikerült így megszereznem amik sehol nem voltak elérhetőek, vagy ha igen horribilis összegért a világ túl felén :K . (Könyvmolyság átka...)

    "Az embereket általában azért nem zavar sem a ZENEMOZAIK írása, sem a Wikipédia piros hivatkozásai, mert többnyire az embereket a filmek meg a regények érdeklik."
    Tévedsz. Azért nem zavarja, mert nem érdekli őket, hogy piros vagy kék a link. Céllal keresik fel a Wikipédiát. Például a Dinamó működési elvéről olvasnának vagy a feltalálójáról.

    Van egy réteg akiket ez zavar, semmi gond vele. Erre kaptál egy csomó ajánlást, nem csak itt előző topicjaidba is, sőt tőlem privátban is. Ez egy segítő közösség, talán az utolsó Fórum magyar nyelven, ami úgy működik ahogy kellene, de ha csak te mész szembe az autópályán nem biztos, hogy a többi ember téved. :R

    #42 Dilikutya
    Elég lenne akár egy információs levelet írni a Hungaroton -nak szerintem, mint utódkiadónak, hogy mit tudnak a lemezről, létezik-e belőle kazetta, vagy csak bakelit-en jelent meg. Esetleg egy két Antikváriumba megérdeklődni.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák