Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t a r k

    csendes tag

    válasz asdf_ #8840 üzenetére

    Hááát nem sikerült kiderítenem erről a tesztmódról semmit, mert sehol nem írnak erről a típusról (LG FH2J3TDN0). Más LG-kről van videó is, meg service manual, de ehhez nincs. Beszéltem egy szervizessel, de telefonban mivel nem volt előtte a gép, nem tudta megmondani, hogy melyik két gombbal lehet belépni. Illetve, habogott, hogy jobbról a 2. és 4. Bármilyen kombinációt próbálok, nem sikerül. Az öblítő bemosást megint próbáltam, de most rendben volt, nem mosta be az első mosóvízbe. A szervízessel még arról csevegtem, hogy miért van és normális dolog-e az, hogy ha megállítok egy mosást a play/pause gombbal, akár csak pár másodpercre, hogy átállítsam a centrifugafordulatot, akkor utána már 3:45-tel akarja folytatni a mosást, amit először 1:30-al kezdett el. Szerinte ez nem hiba, mert persze, hogy újra leméri a gép a töltetet, amikor a play gombbal folytatom a mosást és a nehéz, vizes ruhák miatt kalkulál olyan hosszú mosást. Nade MIÉRT méri le, már 50 percnél újra, mikor az elején teszi ezt meg? Az AEG-nél semmi ilyesmi nem volt, igaz az fix mosási időkkel dolgozott (pl.: pamut programom 2:00 val indított. Ott Fuzzy logic a vízfelhasználást nézte, nem a mosási időt. Ja és abban volt áramszünet memória, ebben meg az sincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák