Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz jimmy74 #5376 üzenetére

    Mit tud még??? Tisztára mossa a ruhákat! :))
    A viccet félretéve, a WMY 81483 LMB2-nek inverteres motorja van így mosáskor szinte nincs hangja, csak a víz locsogását hallani. Nagyon finom dobmozgásra képes, de ez elmondható szinte minden inverteres motorú mosógépről. 1400-as a max centrifugálási sebessége. Jól megpakolható. Nagy az ajtaja ami csaknem 180°-ban nyitható. A mai divattal ellentétben nem egy pohár vízben mosogat, hanem normális vízmennyiségel. (Ez ma már sajnos komoly előnynek számít!) Lehet plusz vizmennyiséget is beállítani rajta. Nagyon jó a programkiosztása, a párom imádja! (Ha kell belinkelem a programkiosztását.) Azt mondta, az eddigi legjobb programkiosztású mosógépünk a 33 év alatt. Mutatja a visszalévő mosási időt. Időzített indítás is beállítható. Könnyen tisztítható a mosószer adagoló ami nálunk fontos szempont. (Van folyékony mosószer tartálya is.) Nagyon jó az ár/érték aránya, különösen akkor, ha az 5 év teljeskörű gyári garanciát is hozzászámoljuk.

    Negatívumok: Szivattyúzáskor kissé hangosnak tűnik, ami lehet csak azért feltűnő mert mosás alatt szinte csendben van. A szűrő tisztítása ugyanolyan béna megoldású mint sok más gépnél. Nem lehet úgy alátenni semmit, hogy ne follyon mellé némi víz a szűrő kivételekor. (Talán a Samsungnál láttam olyat a szűrőnél, hogy előtte egy kis tömlőn lelehet engedni a vizet.)
    Mivel a párom szokott időzített mosást is indítani ezért én hátrányként értékelem, hogy nincs semmi visszajelzés pár perc után arról, hogy a mosást befejezte. Ha végez, egy kis idő után kikapcsolja a teljes kijelzőpanelt. Ez azért hátrány, mert amikor reggel beidőzíti hogy végezzen akkorra amikor én hazaérek (én szoktam korábban hazaérni) nem veszem észre, hogy elindította az időzített mosást és az már végzett. Így volt, hogy bent maradt a mosott ruha addig, amég haza nem ért. El kelt volna egy erős villogó LED ami nem kapcsol ki amikor a kijelzőt lekapcsolja.
    Szintén hátrány (ami a mai legtöbb mosógépet is jellemzi), hogy nincs rajta valós hálózati kapcsoló az áramtalanításhoz. Emiatt egy kapcsolós konnektor adaptert kellet betennem.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák