Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hardverek pünkösdre

    ph E-book olvasók, komponensek és perifériák kerültek hétvégi összeállításunkba.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz d@minator #10568 üzenetére

    Minden száritás után mindkét szűrőt tisztítjuk. Vizes átmosás utána, majd megvárjuk míg megszárad. A szűrők ezután mennek a helyükre. qrva gondos vagyok ebből a szempontból, mert már az első szárításnál feltűnt, hogy a hűtőblokk el fog tömődni bármit is akarok ellene tenni. Csak utána van a következő szárítás. Ez kb 2 hét terméke. Kb 17-20 adag szárítása. Ez egy 8Kg-os gép a mosógép egy 7KG-os LG.
    Tudtam, hogy ha nem a kategória legmagasabb fokáról választok akkor biztos lesz buktató, bár az eladónak megjegyeztem, hogy nem akarok több év garanciát kérni a termékre mert ismerve a márkát örülök ha 1 évet kibír majd, utána automatikusan benyújtom az igényem egy új termékre. (Family Care szolgáltatással a hátam mögött nem tartok attól hogy ne így lenne)
    A vicc az, hogy a gyártó saját weboldala is egy hulladék, mint a termék maga. Ha WEB-en akarom bejelenteni a hibát, ahhoz regisztráció szükséges. A regisztrációt tavaly november óta nem tudom elvégezni (a +1 év kiterjesztett garancia végett is jól jönne, de mivel ez a termék önmagában is hulladék nem fogja kibirni az 1évet sem.) , mert ha regisztrálnék amit megpróbáltam már több email címmel is, a vége ugyan az, azt mondja, hogy ez az email cím foglalt. Jó akkor rugaszkodjunk neki a másik oldalról, elfelejtettem az email címem gombra pedig közli hogy ez az email cím nincs az adatbázisban. :W
    Igen megnéztem a SPAM, Promóciók meg az összes cimkézett mappában is.. sehova semmilyen email nem érkezett sosem.

    [ Szerkesztve ]

  • Csorbi

    addikt

    válasz d@minator #10568 üzenetére

    Én minden kondenzvízgyűjtő megteltekor tisztítom a dupla boholygyűjtőt is (ez kb 3-4 szárítás), illetve úgy fél évente a lamellák előtt lévő védőszivacsot is kimosom. Ennyi a titok.

Új hozzászólás Aktív témák