Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz iNfAntRy #59 üzenetére

    Jesszus...

    Saját magadnak is ellent mondasz...

    "Nem erdekel hogy hoztam ide. Nem ertetted az utalast. Arra ment ki hogy ha te idehoztad az applet akkor en is idehozhattam a sonyt, ennyi."

    most meg:

    "Én nem panaszkodtam, hogy említetted az applet, te meg igen, hogy én a sonyt.
    Arra ment ki az egész, hogy ne mondogasd, hogy minek kevertem ide a sonyt, mert én sem mondtam olyanokat, hogy az hogy idehoztad az applet"

    Wow, ez ám a logikai bukfenc.

    Ráadásul pont nem a Sony miatt került a nézőpontba az Apple - ahogy később a Microsoft is ugye, bár erre nem ugrottál - hanem ama kijelentésedre, miszerint:

    "Azért csökkentsük valami árát , mert nem fogy?"

    Na ERRE reagáltam az Apple példával. (#54 2. pont)

    ...és még csak véletlenül sem a Sony-ra. (#54 3. pontban megjegyeztem, nem kellett volna az S4 mellé értékesítési versennyel idekeverni a Sony-t.)

    Tehát sem ok-okozati kapcsolat, sem időrendbeni nincs az Apple és a Sony közt, amit felfedezni véltél.

    ...és mivel példám az árleszállításra vonatkozott, így igen, az Apple, mint példa - vagy épp a Microsoft Xbox One példa - tökéletesen releváns.

    Kérlek, előbb olvasd el, mikor, mit és mire írok, aztán nem keveredsz bele a saját mondandódba.

    Borzasztóan rossz taktika a Samsung részéről, hogy orrba szájba tukmálja a Gear-t, majd miután "megvetette" boldog boldogtalannak, bezuhantatja az árát, csakhogy elmondhassa, mekkora istenkirály gyártó, hogy ő az egyeduralkodó az okosóra piacon.

    De rendben, nézzük az elmúlt 4 évet.
    A Sony ezalatt a 4 év alatt kihozott 3 generációs modellt. 2010 LiveView, 2012 SmartWatch, 2013 SmartWatch 2.
    Erre a Samsung múltja 2013 második feléig vezethető vissza, és fél év után már Gear, Gear 2, fit, Gear 2 neo modellel szórta meg a piacot.
    Pont, mint az okosfronton. Éves szinten eszetlen mennyiségű modellt tol ki. Persze, hogy piacvezető. Kíváncsi leszek, majd amikor fejünkre nő az elektronikai hulladék, ugyanennyire fognak-e piacvezetők lenni annak eltakarításában...

    Persze, legyen első, de az ÉRTELMESEN érje el, ne úgy, hogy elárasztja a modellekkel a piacot.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák