Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    Azért két dolgot vállasszatok szét:
    - vannak az olcsóbb és jó kínai telefonok, melyben néha van csak B20,nincs hivatalos szervíz, nincs hivatalos rom(webshopos), nincs hivatalos forgalmazó. Persze ez nem mindre és mindegyikre igaz, de még sokra
    - nagy márkák nem legolcsóbb és legjobb, de mindenhol elérhető, gyári rommal, hivatalos szervízzel, minden itthoni szabványt tudnak, kapható szolgáltatónál fillérért v részletre.

    Nagyon sokan bemennek pl az mm-be kevés pénzel v a szolgáltatójukhoz és ezek nem fognak venni meizu/xiaomi/verne/opo márkákat(sőt még a huawei is ide sorolható még), mert nem ismerik! De ismerik a samu,lg,sony márkát és azt vesznek. És rengeteget eladnak belőle, mert sok az olyan ember, akinek nincs többre pénze. Nemcsak itthon......nézzétek meg a samu teljes eladási számát és hogy ebből mennyi a csúcsmobil. A nokia pár évig a nyomógombos butafonokkal volt az élen és a mai napig ez húzza a gyártókat(kivéve apple)

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Cifu #34 üzenetére

    Ezt meg tudom erősíteni. Nekünk is van egy és az elsőt vissza is vittem a 72 órában, hogy hibás. Nem volt az, az új is olyan keményen befagyott 5 gmail szinkrontól. Szeretem az LG-t, de az egy rakás......inkább egy használt G2 helyette 100x. Megvan még és ha sokmindenre nem használod még megy is, de nem ajánlom senkinek.

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák