Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Amikor először olvastam róla egy teljesen uj világ képre gondoltam.. de szerintem halott ötlet... egyszerűen nem lesz játszható, és jönnek majd a johnny-kák hogy iowa utolsó putri kis falujának kocsmájában nem megy és átverve érzi magát meg emberi jogok..na persze.. és lesz egy térkép ami majd szép zöld pacával jelzi azokat az utcákat, ahol az internet szolgáltatók netje alkalmas a játékra persze picicsillag alsóbekezdés harmadik paragrafus... ez kb olyan mintha lenne egy konzolod ami csak és kizárólag a wc-ben használható, ha átviszed a nappaliba szakad a kép...
    ettől függetlenül persze lehet hogy mérnöki zsenialitás meg hasonlók és megoldják, de a kis gép akkor is megválogatja majd a gazdáit...
    jameg szerintem lesznek direkt onlive géming internet csomagok, és kétszer annyiba fognak kerülni.

    mod: és a vezetékhez való kötődés is problémás lehet.. például otthon én nem tudnám a tv-ig megoldani az UTP kábelt elegánsan a ház alaprajza miatt.. csakis wlan. persze lehet bele ndraft wifi AP-t dugni...
    namindegy meglátjuk nem károgok

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • daninet

    veterán

    válasz |Seby| #6 üzenetére

    steam-ről se tudsz bármilyen játékot leszedni..csak ha megvetted egyszer.. steam hozzáférést hekkelni pedig..hmm.. nem halltam ilyenről...

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák