Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Tomy Yayo #7 üzenetére

    Készült kép a dobozáról, de sajnos a fotó rossz lett, elrontotta a fókuszt a fényképező, amikor pedig ez kiderült, már nem volt nálam a telefon. Viszont ha a videót megnézed, abban benne van a doboz és a tartozékok is.

    Ahogy a cikkben írtam (és a képek is bizonyítják), a 4G hibátlanul működött vele, pedig ez a kínai széria.

    Azt is leírta Bog nem egyszer, hogy itthon nem kapható, kínai garanciás telefon nem kaphat Ajánlottat, hiába olyan klassz gép, mint pl ez itt.

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    Srácok, ahogy a tesztben is megjegyeztem, az általunk tesztelt darab egy kínai piacos verzió volt, melyre a felajánló tette rá a megérkezése után a CyanogenMod 11-es szoftvert, abból is is egy Nightly verziót, ami elvben nem stabil kiadás (az egy dolog, hogy patentül működött :) ). Ez NEM egyezik pontosan a Kínán kívülre szállított OnePlus One CM11S verzióval, azonban emiatt nem akartuk/akartam visszamondani a felajánlást, hiszen igen szerencsések vagyunk, hogy írhattunk róla (a GSMArena is múlt hét végén tette ki a saját tesztjét). Azonban a CM11S még többet, illetve másképp nyújt, tehát igazából szoftveres oldalról még jobb is a telefon, mint amit én leírtam, pedig nekem így is rendkívül tetszett. Az extrém részletes beállítások nekem azért tetszenek, mert így a legapróbb részletekig a saját ízlésemre igazíthatom a készüléket, legyen az a fényerő vagy a lehúzható állapotsáv működése vagy bármi más, minden pontosan úgy működhet, ahogy nekem kényelmes vagy ahogy szeretném, hogy működjön.

    A fotók terén ajánlom megnézni pl. EZT a tesztet, illetve a fotókat. Azért linkeltem épp őt, mert pl. ez is egy Sony szenzoros cucc, bár 8 megapixeles, de igen durva különbség van és bizony a OnePlus One sokkal élesebb és szebb képeket készít. Nyugodtan mérd össze az S5, G3, Z2 vagy mások fotóival, elég szépen helytáll, ráadásul a korábbi 13 megapixeles "noname" kínai cuccokhoz képest is messze jobb képet készít.

    Ja, és a magnézium-polikarbonát dolgot meg javítottam, kicsit "túlextráztam" a minőségét. :D

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák