Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz virkir #2992 üzenetére

    Aztán, ha már asztalihoz jutottam.
    A töltés. Éppen ugye ma merült fel kinek milyen gyorsan sikerül, na nekem az istennek nem akart töltődni.
    Cirka fél hat, hat környékén dugtam delejre 25% környékén aztán fél nyolckor állt 47%-on. WTF?
    Igaz hogy volt közben némi nyomkodás meg az airdroid ment folyamatosan kapcsolódva, nade akkor is.
    Aztán meglett a hiba.
    Mivel amelyik konnektorba dugtam ott rövid volt a gyári kábel, a mi3-ét dugtam a töltőfejbe és érdekes módon valamiért korlátozhatja a töltőáramot az a sima rézdrót.
    Amint kicseréltem a gyárira elég volt cirka másfél óra és tele is lett az akkumulátor.
    Ja pár negatívum.
    Az értesítő led ennél is elég harmatos de legalább nagyon jól testreszabható így minimum 1-3 a gólarány.
    A kijelző borzasztóan gyűjti az taperolás nyomait, így létszükség egy jó tempered glass de nagyon gyorsan.

    szkorhetz
    Ha véletlenül kitör belőlem az írói véna van rá esély bár nekem úgy érzem marad a mi3 az o+o úgy is az asszonynak jött, én csak játszok vele.
    A V6 addig nem érdekel amíg lesznek rá témák mert a nagy flat mániától kiráz a hideg, erre is első volt a nova meg egy glass ikonpakk ami felment. A többit meg úgy sem kell birizgálni sűrűn.
    Érdekes módon a + fél hüvelyk nem igazán érződik, méretben meg alig van hosszában egy kicsi előny a mi3 javára de feketében az még mindig tarol számomra. Szóval nem igazán érzek késztetést, hogy leváltsam, aztán az idő majd eldönti mire megjönnek a vásárlás utáni meghívók, hogy mi legyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • szkorhetz

    őstag

    válasz virkir #2992 üzenetére

    Azért ha majd jobban belaktad írhatnál egy kis összehasonlítást Mi3 vs One témában. :) Én is ezt a váltást lépném meg lassan, miután megláttam a MIUI 6 kinézetét.

  • #01696768

    törölt tag

    válasz virkir #2992 üzenetére

    A Play nekem is sokszor dob ilyet, és igen, a gomboknak én is utánajártam, a következő verzióban javítják állítólag. Nekem a gyári galéria pl. nem mutatta a belső tárhelyen lévő mappákat sehogy sem, ha meg háttérképekből nyitottam meg, nem akarta elfogadni egyiket sem. Ment is fel a nexus5-ös gallery apk, azóta minden rendben. (S3-on is az volt fenn, szeretem nagyon.) Ilyenek vannak, erre mondtam, hogy béta életérzés, de amennyire nyitott a CM simán elnézem neki a bugokat.

    Ja és a led nagyon pici :( , de zseniálisak a színei. LightFlow nekem simán kihoz 3 féle lilát (!), azt hittem, melléülök a széknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák