Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz mgy #287 üzenetére

    Hát adatkapcsolat nélkül merülni 20%-ot pár óra alatt, az minden, csak nem normális :F

    Lehet csak tényleg nálam/nálunk kuszálódott el valami az OTA frissítéssel.

    Több helyen is láttam, hogy írták a problémát, OnePlus fórumokon.

    Mongoose66: Hát inkább a Nord, mint a Mi 10 Lite, már eleve a 90Hz miatt, ha már a proci ugyan az. És talán méretben is picivel kisebb a Nord, illetve nem is notch van, hanem kamera lyuk, ami szerintem elegánsabb, de ez egyéni preferencia, nyilván. Nincs bajom a Xiaomival, sokáig azt akartam, meg márkahű akartam maradni, de feladtam az elveket és OnePlust vettem, egyszerűen ebben az árban nem tudott jobb alternatívát kínálni nekem a Xiaomi.

    Poco F2 Pro már nehezebb kérdés, én is gondolkoztam rajta, de a garancia része (itt hivatalos 2 év, míg Poconál ebben az árban ki tudja milyen) és a 90Hz eldöntötte. Illetve a méret, kicsit nagynak és nehéznek tűnik nekem a Poco. Most oké, hogy Snapi 865 van a Pocoban, de ram is kevesebb (6gb ebben az árban) és hát a képfrissítés miatt a Nord gyorsabbnak fog hatni, mint a Poco, nyilván abban viszont konzisztensebb a teljesítmény, mert van lóerő bőven, Nordnál azért egy egy akadás erősebb használatnál előfordul, de az esetek 95%-ban a 90Hz miatt gyorsabbnak érződik, mint egy 60Hz-escsúcs procis teló, Mediaban próbálgattam 60Hz-re állított csúcsokat, meg a Nordot egymás mellett és érezhető volt. Poco- vettem volna, ha 90Hz van benne. De így kiesett. Majd talán 2-3 év múlva :B

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák