Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilgatto

    tag

    Pár napja tulajdonosa lettem egy ilyen készüléknek és lenne pár kérdésem, amire eddig nem sikerült választ kapnom. A történethez hozzátartozik, hogy OnePlus 3T-ről váltottam a Nord CE 5g-re azzal a feltételezéssel, hogy az Oxygen OS még mindig közel van az alap Androidhoz. De sajnos elkerülte a figyelmemet, hogy ez megváltozott az elmúlt 1-2 évben. Jelenleg több frusztráló dolog van a rendszerben, ezek volnának:
    - a tàrcsàzó nem a Google Contacts-et használja telefonkönyvkènt
    - a tàrcsàzó telefonkönyvèben nem lehet vezetéknév szerint rendezni a kapcsolatokat, bármit is csinálok
    - nem ismeri fel a hívó fél számát, pedig benne van a telefonkönyvben. Úgy látom azért, mert a telefonkönyvben országhívó előszàmmal vannak elmentve a kapcsolatok, híváskor viszont anélkül jelenik meg a szám
    - ugyanez a gond az sms-eknél is, nem ismeri fel a küldő számát, hogy az már egy meglévő kontakt
    - ha létrehozok egy mappát a főkèpernyőn, akkor abban az ikonok felülről vannak sorakoztatva, míg alattuk rengeteg üres hely marad
    - az automata fényerő szabályozó nincs igazán a helyzet magaslatán, hiába tartom fény felé a telefont, nem világosodik eléggé a kijelző
    - nem tudom eltüntetni a bal oldalról behúzható Google Discover (shelf?) menüt, pedig nincs szükségem rá

    Jelenleg Android 12 van rajta és OOS 12.1. A legbosszantóbb gond a névjegyzékkel kapcsolatos, remélem van rá megoldás.
    Lehet egyébként valahogy teljesen alap Android 12-t tenni a telefonra?
    Köszönöm a segítséget előre is.

    ## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

Új hozzászólás Aktív témák