Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz mjani1172 #173 üzenetére

    Ezt nem tudom, honnan vetted, de nagyon mellé ment. A személyeskedő hangnemet meg a családodnak tartogasd, legyél szíves.

    Hol állítottam olyat, hogy ez lesz a nagy áttörés, idézd már be! Azt írtam, ez egy jó fejlesztési irány a kijelzők terén, aminek alapnak kellene lennie.

    A kis bogár a példádból inkább az a kedves topiktárs, aki bármilyen első kézből származó vélemény hiányában jelenti ki magabiztosan egy technológiáról, hogy az túlárazott sz@r, és bárki, aki érvek mentén próbálná meggyőzni, hogy azért nézze már meg, mielőtt fikkantja zsigerből, azt megpróbálja hülyének beállítani.

    Kapjatok már a fejetekhez... Vagyunk itt néhányan, akik már tulajdonosok, ezért látjuk is azt, amiről Ti csak gondoljátok, hogy milyen. Az árat lehet vitatni, a múltat lehet siratni, de a tényeket ne próbáljuk már meg torzítani csak azért, mert ez minden idők legdrágább OnePlus készüléke, és nektek nem jött be a váltás. Hála az égnek, van még miből választani, az S10e például nálam is komolyan szóba jött, mint alternatíva.

    Szerk.: Neked is. Nyilván, ha elfogynak az érvek, jön a személyeskedés, ha az sem megy, akkor a virtuális rálegyintés a vitapartnerre. Sebaj, szokásos PH szint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák