Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65510400

    törölt tag

    válasz mjani1172 #236 üzenetére

    Hát ez most nagy csalódás.

    Mint írtam, a Németországból vett kalapács egy PÉLDA volt, lehetett volna spanyol traktor is, tök mindegy. A kérdéskör pedig egy rávezetés volt nem pedig provokáció, hogy ha egy bármilyen országból vett bármin van adó, a telefonon miért ne lenne?

    Én bevallottan nem értek ehhez, viszont érdekel az igazság.

    Te egy pontot túl már csak olyan érveket hozol, hogy nézzek szét a világban, meg lásd a noname kínai bank is pénzmosó, biztos a Oneplus is az. Ezek pedig, hát nem túl meggyőzőek.

    Az eddigiekből úgy tűnik, hogy bizonyára értesz a magyar törvényekhez, adózáshoz, de fogalmad sincs valójában a Oneplus eladásai hogy működnek, milyen uniós törvények vonatkoznak rájuk és hogy van ez az egész. Olcsón adnak nagy értéket, biztos csalnak, szemetek. Számodra ennyi.

    Én viszont továbbra is NYITOTT vagyok mindkét irányba, csalnak-e vagy sem, nem vagyok elfogult, de eddig mindenki csak a saját gondolatait írta le, esetleg némi magyar tapasztalatot, de az ide kevés.

    Sajnálom, hogy ennyire szabadulnál a témától. Az uniós adótörvényekhez nem, de máshoz értek, pszichológiai szempontból ez nem jelent jót. Te is érzed, hogy nincs igazad.

Új hozzászólás Aktív témák