Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Sragi #81 üzenetére

    Tisztában vagyok vele, ugyanakkor szerintem az emberek igen tekintélyes részének akkor is elég lesz az 512 RAM. Aki ezen az árszinten keres okostelefont, az nem hiszem, hogy többet igényelne, akinek meg tényleg kell a több RAM, az megveszi a 40k körüli telefonokat is, amikben már ténylegesen elég a HW minden okos funkcióhoz (nyilván nem játékra gondolok).
    Ehhez a telefonhoz konkrétan meg csak annyit, hogy gapps nélkül meg ezzel a minimalista felülettel valószínűleg a rendszer még kevesebb erőforrást foglal majd le saját magának és a háttében futó folyamatoknak.

    Egyébként nem tudom megérteni, hogy miért eszik annyi RAM-ot egy skype vagy FB kliens (ami utóbbi mellé már kéne a messenger is, ha nem töröltem volna az összes frissítést róla). Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy az aránytalanul magas erőforrásigényű appokkal akarják az erősebb (és drágább) hardware felé terelgetni a lyúzereket. Jó példa a FB app, ami akár 40-50Mb-ot is lefoglal, ez nem lett kevesebb azóta sem, hogy letiltották benne az üzenetküldő funkciót, de már kell mellé a Messenger is.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák