H​ird​eté​s

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

5,5" és 640x1280... :DDD :DD :C
Erre nem lehet mást írni.
Tovább nem is olvastam.

Zalaegerszeg ~ Xiaomi Redmi 4X 3/32GB ~ Huawei P10 Lite 3/32GB ~ Xbox One S 1TB ~ LG 43UJ63 ~ Lenovo ideapad 320 15ISK ~

(#2) balaaazs

balaaazs
(fanatikus tag)

R.I.P. notch :(

Egyébirán annyira nem nagy teljesítmény, hogy nincsen noccs, pont annyival vastagabb is a felső káva. Tény, ami tény, még így is impozáns :)

(#3) Mr Keszi válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére

Mr Keszi
(fanatikus tag)

Mennyire olcsó? 20 ezer forint? Akkor veszek egyet az anyósomnak.. az a felbontás... :F

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#4) roli543

roli543
(senior tag)

Eskü kiröhögöm az Lgt ha a csúcsmodell notchal a light modell anélkül jön ...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#5) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Honnan szedtek azt az otvar kijelzo panelt? :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#6) cinemazealot válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére

cinemazealot
(őstag)

Mi a probléma? 18:9-es képaránynál az 256 ppi. Teljesen vállalható ebben a kategóriában. Ha jól kövik be az árat, a HW nem lesz hulladék és nem örökli meg a Q6 hátlapját, akkor még jó ajánlat is lehet.

(#7) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Eh, már ezt is megértük, hogy van notchmentes jelzőnk is. :DDD

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#8) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

A kijelző csak találgatás. Sztem kicsi rá az esély hogy visszafelé lépnek felbontásban.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#9) Viktor77 válasza ollie (#7) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Ja, azelött a notch volt a hír, most az, ha nincs. Vicc.

Samsung Galaxy S7

(#10) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Hoppá, akkor mostantól a notch a felsőközép-felső kategória kivátlsága? :D :D Komolyan egy tervezési baki illetve kompromisszum kötésből fakadó megoldást átvesz mindenki mint dizájn elem, mert az Apple csinálta, tragikomikus komolyan... :U

Több mindent, kevesebb semmit!

(#11) Polarstar válasza ollie (#7) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

:DDD :DDD :DDD
Egy perces fulladva röhögés pipa. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#12) t72killer válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Tényleg szánalmas, bár egyes gyártók tableteket csinálnak ekkora felbontással.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#13) Fryskitt válasza cinemazealot (#6) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Szerintem sem olyan gáz. Főleg, ha jó ára van. Ilyen PPI aránnyal több Xiaomi is istenítve volt.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#14) SkyLine3000 válasza Fryskitt (#13) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Egyáltalán nem gáz. Mert ha már nem fhd, fhd+, meg uhd, vagy épp 8K egy 5feles kijelző, akkor az már őskori....
Egy átlagembernek mire nem elég az??? Van talonba egy Lg F6-om, már 4 éves múlt. 4.5-en van 540*960, ami 245ppi és semmi kifogásolnivalóm sincs ellene. Ez a ppi mizéria is csak itt, a mobilarénán lévő "hárdjúzerek" közt van... Egy normális, átlagember ilyennel nem foglalkozik. Megveszi a telefont és használja. Ennyi!
Normális áron nem lenne ez rossz teló, csak sok a konkurencia. De legalább nincs noccs... Ezt is megértük, h ez is pozitívum...

Lg G3 3/32 Titan

(#15) worxland válasza SkyLine3000 (#14) üzenetére

worxland
(őstag)

Böngészőt használni telefonon vagy tableten FHD-nál rosszabb felbontással emberkínzás. Saját tapasztalat (Lumia 650, iPhone 4s, iPhone SE kontra Lenovo X2 Vibe, Huawei P Smart, illetve iPad Mini kontra iPad Mini 2). 720p, qHD meg hasonló felbontásokon a szöveg mosott szar, FHD-n meg rendesen olvasható.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#16) Fryskitt válasza worxland (#15) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Szerintem meg nem. A munkatelefonom egy Xiaomi Note 5A, és igazából semmi bajom vele. Nagyon jó kis cucc. Kicsit nagyon műanyag és áll. eléggé törik is, de én vigyázok rá és nem érte eddig baj. Ha 5,5 helyett 4,5 vagy 5 lenne, azt mondanám tökéletes.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#17) SkyLine3000 válasza worxland (#15) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Akkor neked gond van a szemeiddel... Ezek szerint millió mazochista ember él a világon, aki direkt kínozni akarja magát...
Asszony évekig böngetett az F6-on, mire lecserélte ő is egy G3-ra. Nyílván utóbbi jobb, de semmi baja sem volt az F6-al sem, ahogy nekem sem, amikor évekig használtam.
Tapasztalatom nekem is van bőven. Kinek a pap, kinek a paplan...
Nekem még egy 5 coll-os, hd-s teló is bőven megtenné. Méretre az lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

Lg G3 3/32 Titan

(#18) worxland válasza SkyLine3000 (#17) üzenetére

worxland
(őstag)

"Akkor neked gond van a szemeiddel."
Végig is gondoltad, mit írsz, vagy csak ideböfögtél valamit? Dőlj hátra, töprengj el kicsit. Ha nem sikerül, akkor ne erőltesd tovább, nem mindenkinek való a gondolkodás. Nem fogom elmagyarázni, mi a gond az általad levont következtetéssel - azért van az agyad, hogy használd.

(#19) t72killer válasza worxland (#15) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

+1! Nekem óriási megváltás volt, amikor s7e-re váltottam (s2-ről:DDD). Tabletben most kifejezetten a legnagyobb felbontásúakat keresem, sztem 10"-ra igazán tehetnének 4k-t - ha az 5"-os telókat már WQHD kijelzővel szerelik.

(#20) worxland

worxland
(őstag)

Huawei P Smart 720p vs 1080p

[ Szerkesztve ]

(#21) cinemazealot válasza t72killer (#19) üzenetére

cinemazealot
(őstag)

Azért az hozzátartozhat az S2 "utálatodhoz", hogy az a kijelző pentile matrix-os, ami a natívnál (800×480) rosszabb felbontás szerint bomlik az alapszínekre, így teljesen érthető, hogy a kifejezetten szőrösnek látszó betűk olvasása fárasztó. :)

De kövezzetek meg, én bő fél éve léptem vissza egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro-ra (3", 320×480, 188 ppi). Oké, nem böngészek rajta (csak ha nagyon muszáj), de imádom, hogy elfér a zsebemben.

(#22) t72killer válasza cinemazealot (#21) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hátigen, nem mai gyerek már az s2:R. Annyira elegem volt a szemfolyatásból, hogy az elérhető maxot akartam:R

(#23) cinemazealot válasza t72killer (#22) üzenetére

cinemazealot
(őstag)

Ja, és még villog is. :D Az se különösebben kíméli a szemet.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.