Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    Ezen változtathatna, ha a tűz közelébe engedné a HTC-t, a Windows Mobile-t ugyis ők mentették meg a TouchFlo/Sense kezelőfelületek megalkotásával, valószínűleg a Windows Phone 7-et is jó oldalról fognák meg

    Itt valamit nem teljesen értek.
    Anno a legnagyobb probléma az volt a WM-el, hogy az alap kezelőfelület nem volt igazából sem a látványosság, sem a használhatóság éremmel kitüntetett bajnoka. Oké. A TF, illetve később a TF3D nagyban dobott ezen HTC fronton, tehát látványosabb, barátságosabb és jobban használható lett tőle a rendszer. Újabb oké.

    Azt viszont nem értem, hogy mi köze az unalmas dolognak ehhez. A WP7 felületéről a legtöbben jókat írnak, sőt - ti sem nagyon marasztaltátok el, most sem teszitek. Tehát a használhatóság, gyorsaság megoldódott.
    Nem értem, mitől lesz izgalmas a dolog számotokra attól, hogy a HTC kiad egy felületet. Ha azzal a felülettel jön 10 telefon, akkor nem lesz uncsi?
    A WM felületeket meg anno a HTC és még talán egy-két, de nagyon kevés kivétellel anno azértrendesen elmarasztaltátok (többnyire nyilván igazatok is volt).

    Akkor most mi is ez a minden készülékre más felület mánia? Oké, értem én, hogy Android bandwagon, de ebben a formában - szerintem - nem sok értelme volt.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák